Republičko takmičenje iz TIO

Prošlog vikenda 11./12.05.2018.godine održano je republičko takmičenje iz Tehničkog i informatičkog obrazovanja na kome je učestovala i učenice V razreda naše škole,Kuruc Anja.Takmičenje je održano u Vršcu a Anja se takmičila iz oblasti brodomodelarstva.U konkurenciji pedesetak takmičara,Anja je zauzela 8.mesto,sa odlično urađenim testom i dobro urađenim praktičnim delom izrade modela i puštanja pred komisijom.Anji je za plasman u prva tri falilo svega 3 boda,što svedoči o jakoj konkurenciji i čini njen rezultat još vrednijim.Mentor je bio nastavnik TIO naše škole,Stevo Medić.

Anji i njenom mentoru čestitamo i želimo mnogo uspeha u narednim takmičenjima,a s obzirom da je tek V razred,verujemo da će ih biti još dosta.