Dečja nedelja 2018

“Moje pravo da živim zdravo-za odrastanje bez nasilja”je bio moto Dečje nedelje,u prvoj nedelji oktobra 2018.Bogatim programom,učenici i nastavnici su obeležili nedelju.Bilo je mnogo programa:Likovna radionica sa gošćom Anom Tudor slikarkom,Predavanje o pticama je održao Jovan Lakatoš,Maskenbal,Sportski susreti,igrao se šah,puštali zmajevi.Naročito je bio lep program malih tamburaša koji su za ovu priliku svirali poznate pesme iz crtanih filmova Walt Disney-ja.Pravili su se i puštali zmajevi,održana pozorištna predstava “Pozdrav jeseni” a veliko finale je bio jesenji kros,zadnjeg dana Dečje nedelje.

Možemo konstatovati da nedelja prošla uspešno nas opšte zadovoljstvo učenika i nastavnika,kao i roditelja koji pratili neke programe.