Početak školske 2020./21.godine

Školska 2020./21.godina,počela je 01.09.2020.godine,u složenim okolnostima zbog pandemije.Rad je započet uz poštovanje svih mera predustrožnosi,koje su usmerene na čuvanje zdravlja učenika,zaposlenih i svih ostalih koji ulaze u školu.

Po uputustvima iz Ministarstva prosvete,učenici su razvrstani tako da se vodilo računa o njihovom broju,kao i razmaku i svim ostalim merama.Škola je dobro opremljena sredstvima za higijenu školskog prostora,kao i ličnu higijenu učenika,nakon upotrebe tolaeta i slično.Časovi su skraćeni na 30 minuta i radiće se u dve smene.

Isto tako,od ove školske godine,naša škola je u programu obogaćene celodnevne nastave,što će se isto realizovati na odgovarjući način,uz poštovanje mera bezbednosti.

Ove godine smo upisali 24 učenika u prvi razred,a učiteljica je Ribić Biljana.

Svima učenicima,nastavnicima i roditeljima đaka,želimo srećan početak nove školske godine.