Dečija nedelja

Ove školske godine program dečije nedelje se odvijao od 5.10. do 11.10.2020.godine pod geslom „Podeljena sreća dva puta je veća“.Učenici i nastavnici naše škole su i pored specifične situacije, uzrokovane epidemiološkom situacijom,osmislili programe koji su bili primereni i obeležili dečiju nedelju.Nije bilo masovnog okupljanja pa su svi programi prilagođeni tome.Učenici su izrađivali ikebane,koje su izložene u školskom holu,imali likovne radionice u svojim učionicama,pisali literarne radove i slično.Učenici prvog razreda su posadili,već tradicionalno,drvo generacije,a u petak 9.10.,je održana „Detektivska priča“,koja je imala za cilj da učenici pokažu,kroz zanimljivu igru detektiva svoje znanje iz različitih naučnih oblasti,kao zdravstvenog i fizičkog vaspitanja.